
11 квітня весь світ віддає данину скорботної пам`яті жертвам нацизму, які загинули у концтаборах.
Напередодні, памʼятної дати, представники обласної та міської влади разом з дітьми Другої світової війни, які були вʼязнями концтаборів, поклали квіти до пам`ятного знаку на місці, де розташовувався табір «Шталаг 364».




Поділитись в мережі

