11 квітня весь світ віддає данину скорботної пам`яті жертвам нацизму, які загинули у концтаборах.

11 квітня весь світ віддає данину скорботної пам`яті жертвам нацизму, які загинули у концтаборах.
Напередодні, памʼятної дати, представники обласної та міської влади разом з дітьми Другої світової війни, які були вʼязнями концтаборів, поклали квіти до пам`ятного знаку на місці, де розташовувався табір «Шталаг 364».
🥀До меморіального заходу долучилися і начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена БУБЕРЕНКО, заступник начальниці Віталій БОЙЧЕНКО, начальник відділу охорони культурної спадщини управління Ольга СКАРЛАТ, директор Миколаївський коледж культури і мистецтв Сергій МИЦИК.
📖 Миколаївці свято шанують сторінки історії, обпалені тією війною. Й у ці весняні дні ми схиляємо голови, вклоняємося світлій пам`яті й мужності людей, які пройшли пекло нацистських концтаборів та чиє життя обірвалося за їх колючим дротом.
Поділитись в мережі