
21 травня наш музей мав приємну нагоду приймати особливих гостей — учасників науково-практичної конференції, організованої Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення Mykolaiv zoo з нагоди 125-річчя закладу. До музею завітали директори та фахівці зоопарків з різних куточків України.
Для наших гостей ми провели екскурсію музейними залами, приділивши особливу увагу експозиціям природи рідного краю. Говорили про багатство степової природи, різноманіття тваринного світу Півдня України та важливість збереження біорізноманіття.
Щиро дякуємо колегам за тепле спілкування, зацікавленість, спільне прагнення берегти природну. Такі зустрічі надихають на нові ідеї та партнерства.
Поділитись в мережі

