27 травня, начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена БУБЕРЕНКО долучилась до ІІ Пленуму Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури

27 травня, начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена БУБЕРЕНКО долучилась до ІІ Пленуму Миколаївського обласного комітету профспілки працівників культури.
На пленумі підіймались вкрай важливі для сфери культури питання над якими спільно працюють і органи влади і профспілки, а також голова Миколаївського обкому профспілки працівників культури Євген БЕЗУХ прозвітував про свою роботу за період від початку повноважень по теперішній час.
Поділитись в мережі