
28 травня відбулося закриття четвертого сезону «Сцени в укритті» виставою «Емігранти».
Цей сезон став особливим — народженим у складні часи, але наповненим живим словом, емоціями та підтримкою глядача 
Перед початком вистави директор-художній керівник театру Артем Олександрович Свистун звернувся до присутніх із промовою, подякувавши всім, хто був поруч із театром протягом цього непростого періоду.
Особливо важливо, що виставу відвідала жінка в інвалідному візку. Театр продовжує рухатися у напрямку безбар’єрності, адже мистецтво має бути доступним для кожного
Поділитись в мережі

