30 травня відбувся звітний концерт колективів Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

30 травня відбувся звітний концерт колективів Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи: зразкового ансамблю танцю «Оксамит» (керівниця Ольга Давченко) та народного вокального ансамблю «Гарний настрій» (керівниця Наталя Лисогор).
Цей захід проводиться саме у ці останні весняні дні, тому що для дітей це дуже приємний період завершення навчального року, підбиття підсумків, а також початок літніх канікул, відпочинку та нових творчих планів.
Свої здобутки за рік презентували яскраві творчі колективи, які є активними учасниками та неодноразовими переможцями обласних культурно-мистецьких заходів, що гідно представляють Миколаївщину та дарують глядачам незабутні емоції. У концертній програмі були представлені хореографічні та вокальні композиції, сповнені щирості, натхнення й любові до українського мистецтва.
Юні прихильники хореографії із великим задоволенням презентували свою майстерність та представили яскраві танцювальні номери. Ефектні костюми, запальні мелодії та позитивна енергетика створили незабутню атмосферу радості, творчого натхнення і справжнього свята для всіх присутніх.
Для посилення емоційності та створення яскравих вражень від звітного заходу народний вокальний ансамбль «Гарний настрій» підготував потужні вокальні композиції, у яких гармонійно поєдналися вібрація дитячої енергії та магія жіночих тембрів. Своїми виступами колектив подарував глядачам щирі емоції, душевне тепло та святковий настрій. Кожен номер залишав незабутні враження та заряджав присутніх позитивною енергетикою. Глядачі із задоволенням підспівували улюблені пісні разом із талановитими виконавицями та щиро підтримували артисток бурхливими оплесками.
Висловлюємо щиру вдячність керівникам та учасникам колективів за талант, старанність і відданість творчості та бажаємо невичерпного натхнення, нових творчих здобутків, яскравих виступів, гучних перемог і вдячних глядачів. Нехай мистецтво й надалі об’єднує серця, дарує радість та прославляє українську культуру.
Поділитись в мережі