Для учнів 6-А класу Миколаївського ліцею №2 відбулася година історії «Зона мовчання»

Для учнів 6-А класу Миколаївського ліцею №2 відбулася година історії «Зона мовчання», організована обласною бібліотекою для юнацтва з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи. Захід відбувся в межах циклу «Нас єднає Україна»
Розповідь бібліотекарки про аварію на Чорнобильській АЕС, її причини та наслідки для України й світу, процес евакуації населення і самовіддану працю ліквідаторів доповнили тематичні відеоматеріали, а також добірка книжок із фонду бібліотеки. Найбільше зацікавили присутніх художня і науково-популярна література, а також спогади очевидців.
Поділитись в мережі