
Працівники Миколаївської обласної бібліотеки для дітей завітали до Миколаївської гімназії №25, де провели захопливий екоквест «Місія: врятувати Землю». 
Разом із учнями дослідили тематичні локації: ліс
, вода
, повітря
, енергія
та сміття
. На кожній із зупинок учасники відкривали для себе нові способи дбайливого ставлення до довкілля і брали участь у цікавих іграх.
Цей день був сповнений емоцій, командної роботи та корисних знань. Учасники не лише гарно провели час, а й зробили ще один крок до формування екосвідомого майбутнього. 
Дякуємо всім учням за активність і небайдужість!

Поділитись в мережі

