
29 травня у рамках Національного тижня безбар’єрності було організовано і проведено «Годину безбар’єрності» для співробітників МОЦНТ та КОР, які взяли участь у діловій грі «Відчуй бар’єр». Метою даного заходу стало формування коректної комунікації зі споживачами культурних послуг, підвищення рівня розуміння важливості створення безбар’єрного середовища, розвитку емпатії та толерантного ставлення до людей з різними потребами.
Під час гри було застосовано інтерактивний метод навчання, який дозволив учасникам на практиці зрозуміти принципи рівності, інклюзії та важливість усунення бар’єрів у різних сферах життя. Присутні мали змогу відчути труднощі, з якими щоденно стикаються люди з інвалідністю, особи старшого віку та інші маломобільні групи населення. Виконуючи спеціальні завдання, учасники усвідомили значення доступності простору, інформації та комунікації, а також важливість спільних дій задля створення суспільства рівних можливостей, поваги та взаєморозуміння.
Участь у грі викликала активне обговорення важливих аспектів створення інклюзивного суспільства, висловлювання різних поглядів щодо впровадження безбар’єрності у регіональній культурно-мистецькій площині.
Деякі теми лишились для подальших роздумів і переосмислення у професійній діяльності.

Поділитись в мережі

