Херсонський театр імені Миколи Куліша (генеральний директор-художній керівник, народний артист України Олександр КНИГА) та Dof_center запросили миколаївців на прем`єру, презентацію спільного театрально-музичного проєкту «ДІМ ТАМ, ДЕ МИ».
Херсонський театр імені Миколи Куліша (генеральний директор-художній керівник, народний артист України Олександр КНИГА) та Dof_center ввечері 14 травня запросили миколаївців на прем`єру, презентацію спільного театрально-музичного проєкту «ДІМ ТАМ, ДЕ МИ».
Документальна вистава “Дім” відбулась в будівлі, зведеній у 1820 році, яка з початку повномасштабного вторгнення за ініціативи волонтерів та небайдужих містян, зокрема музиканта, волонтера Володимира АЛЕКСЄЄВА та його команди почала жити новим життям, наповнюватись новим змістом, новими історіями й сенсами.
Емоційну атмосферу на відповідну тему створювала фотовиставка миколаївського фотографа Дмитра СКОРОХОДОВА «Очі війни»