
“Літо-грайлик”
Сьогодні перший день літа бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей разом з вихованцями дитячого садочка № 66 зустріли максимально драйвово.
Ігрова програма «Літо-грайлик» перетворилася на справжню пригоду: малеча вирушила в мандрівку на «чарівному потязі», з азартом збирала велетенські книжкові пазли та закликала сонячне тепло.
Літо офіційно відкрито, і воно обіцяє бути казковим!!!
Поділитись в мережі

