
На сцені міста Вознесенськ
відбувся яскравий концерт Народного естрадно-симфонічного оркестру Обласного палацу культури у творчій співпраці з Миколаївським фаховим коледжем музичного мистецтва, під керівництвом Владислава Бейзерова.
(керівник — В. Бейзеров)
(керівник — К. Тихонова)
У складі:
(керівник — В. Галустова)
Поділитись в мережі

