На сцені Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича відбувся яскравий концерт ансамблю народних інструментів «Узори» з міста-героя Миколаєва

На сцені Вінницької обласної філармонії ім. М. Д. Леонтовича відбувся яскравий концерт ансамблю народних інструментів «Узори» з міста-героя Миколаєва – колективу, який сьогодні несе українську культуру крізь випробування війни, зберігаючи силу музики, традиції та людського духу. ✨ Миколаївська обласна філармонія
Цей вечір став справжнім святом української музики – живої, глибокої, щирої та сповненої енергії. У концертній програмі прозвучали народні пісні, веснянки, коломийки, інструментальні композиції та сучасні обробки, що об’єднали у собі ніжність української душі й незламний характер нашого народу. 🌿
Глядачі тепло зустрічали улюблену «Марічку», запальні «Коломийки», «Лібертанго» Астора П’яццолли, «Румунський танець», «Танго Миколаївське», українські народні пісні «Гиля, гиля, сірі гуси», «Молодички молодії», а також яскраві сольні виступи артистів ансамблю. 👏
Особливу атмосферу концерту створили:
– заслужена артистка України Наталія Жело – Данильченко;
– Анна Іскра;
– Інна Морозинська;
– Анатолій Хандусенко;
– Іван Полянський;
– Олександр Добровольський;
– заслужений артист України Володимир Василенко – музичний керівник ансамблю.
Попри складні умови, в яких сьогодні працюють митці Миколаївської обласної філармонії, вони продовжують творити, виступати та підтримувати Україну силою мистецтва. Їхня музика звучала не лише як концертна програма – вона звучала як голос півдня України, як пам’ять, надія і віра у майбутнє. 💙💛
Дякуємо артистам за цей емоційний вечір, а нашим Захисникам і Захисницям – за можливість жити, працювати та звучати на українській сцені. 🇺🇦
Поділитись в мережі