
Напередодні Міжнародного дня музеїв працівники музейних установ Миколаївщини зібралися разом у теплій та урочистій атмосфері. У залі панувало особливе відчуття єдності, адже тут зустрілися колеги, партнери та друзі музеїв — усі, хто своєю щоденною працею допомагає зберігати культурну спадщину нашого краю та робить її доступною для суспільства навіть у складних умовах воєнного часу.
До привітань долучилися:
— Юрій Гранатуров ¬— заступник начальника Миколаївської ОВА
— Антон Табунщик — голова Миколаївської обласної ради
— Євген Горбуров — депутат Миколаївської облради
— Олена Буберенко — начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА.
У своїх виступах вони відзначили вагомий внесок музейних працівників у збереження культурної спадщини Миколаївщини, їхню відданість професії, високий професіоналізм та щоденну працю в умовах воєнних викликів.
Приємною та важливою подією стало нагородження співробітників музею. В.о. директора Ельвіра Єлізарова була удостоєна відзнаки Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня.
Подяки Миколаївської ОВА отримали наукові співробітники Наталя Гаркуша, Ірина Александренко та головний бухгалтер Оксана Змієвська.
Також грамотами й подяками від Миколаївської обласної ради, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА та дирекції музею були відзначені понад 20 співробітників музею.
Особливу атмосферу свята створив виступ ансамблю «Пісня душа», який став чудовим музичним доповненням урочистостей.
Щиро дякуємо Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека за теплий прийом та гостинність.
Вітаємо всіх музейників, дослідників, зберігачів фондів, доглядачів та друзів музеїв із Міжнародним днем музеїв! Бажаємо нових професійних здобутків, натхнення та мирного неба.



Поділитись в мережі

