Народний оркестр народних інструментів «Південна рапсодія» відвідав м. Новий Буг та м. Первомайськ

Упродовж травня народний оркестр народних інструментів «Південна рапсодія» Миколаївський коледж культури і мистецтв за підтримки Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, в рамках Обласної програми “Культура Миколаївщини” на 2024-2026 роки, з метою профорієнтаційної роботи та популяризації музичного мистецтва відвідав м. Новий Буг та м. Первомайськ де представив концертну програму «Народжені традицією. Натхненні сучасністю».
👏 Мешканці області мали можливість долучитися до яскравої мистецької події, що об’єднала українську музичну спадщину та сучасне звучання, адже у виконанні оркестру під керівництвом художнього керівника та диригента Інни МОРОЗИНСЬКОЇ прозвучали народні та сучасні композиції, патріотичні й ліричні твори, які розкривають багатство народно-інструментального мистецтва та його актуальність у сучасному культурному просторі.
🙌 Окрему окрасу програмі додали: солістка Миколаївська обласна філармонія Ольга КУХАРЕНКО, заслужена працівниця культури України Надія ЖАДИК, Анастасія МУНТЯН та студентка 4 курсу, спеціальності «Народний спів» Наталія ВЕРБА. Композитор і аранжувальник програми — Микола МОРОЗИНСЬКИЙ , режисерка — Марина ДЕРКАЧ.
👉 Концертна діяльність є важливою складовою роботи Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, адже сприяє популяризації української культури, підтримці творчої молоді та розвитку мистецького життя громад області.
Поділитись в мережі