Освітній воркшоп на тему «Правила інтернет-безпеки»

13 квітня учні 5-А класу Миколаївського ліцею №2 взяли участь у освітньому воркшопі на тему «Правила інтернет-безпеки», організованому відділом «Інтернет-центр» обласної бібліотеки для юнацтва в рамках циклу «У світі цифрових можливостей».
Ліцеїсти ознайомилися з основними правилами безпечної поведінки в інтернеті. У доступній та інтерактивній формі вони дізналися, як захищати свої персональні дані, розпізнавати небезпечний контент і уникати онлайн-загроз.
Поділитись в мережі