
Стартував Національний тиждень безбар’єрності
25 травня 2026 року в Україні стартував Національний тиждень безбар’єрності. Ця масштабна ініціатива спрямована на утвердження безбар’єрності як суспільної норми та важливого державного стандарту, що забезпечує рівні права й можливості для кожного громадянина. Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва вдруге долучається до кампанії та запрошує ознайомитися з книжковою виставкою «Безбар’єрному середовищу бути!».
Упродовж тижня в бібліотеці відбуватимуться інформаційно-тематичні заходи, покликані привернути увагу до важливості формування доступного середовища та забезпечення рівних можливостей у сфері культури.
Нагадаємо, що Національний тиждень безбар’єрності відбувається в межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.
Поділитись в мережі

