Тиждень здоров’я триває!

Тиждень здоров’я триває!
Наші бібліотекарі завітали до учнів 5-их класів Миколаївської гімназії №13 з важливою та актуальною темою – ментальне здоров’я.
Під час зустрічі говорили про емоції, способи їх розпізнавання та підтримку власного психологічного стану . Діти активно долучалися до обговорення, ділилися своїми думками та враженнями.
Особливою частиною заходу стала арт-терапія.
Учні мали можливість через творчість висловити свої почуття, розслабитися та краще зрозуміти себе.
Дякуємо всім учасникам за щирість, відкритість і теплу атмосферу! Формуємо культуру турботи про ментальне здоров’я разом!
Поділитись в мережі