У межах культурної підтримки наших пацієнтів та колективу до закладу завітали неймовірні гості – справжні майстри української мелодії: Ансамбль народної музики «Узори» Миколаївської обласної філармонії та Академічний ансамбль народної музики «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії.

Заклад КНП «Більче-Золотецька обласна лікарня реабілітації імені В.Г. Вершигори» ТОР наповнився особливою атмосферою.
У межах культурної підтримки наших пацієнтів та колективу до закладу завітали неймовірні гості – справжні майстри української мелодії: Ансамбль народної музики «Узори» Миколаївської обласної філармонії та Академічний ансамбль народної музики «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії.
Ця творча синергія Миколаєва та Тернополя стала символом міцної єдності України. Ми вкотре переконалися: мистецтво не має кордонів, а щира пісня є справжніми ліками для душі та важливою складовою реабілітації.
Візит артистів відбувся у знаковий час. Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Це день вшанування мільйонів загиблих, який закріплює нашу єдність із європейськими країнами. Ми пам’ятаємо ціну миру тоді — і з великою шаною виборюємо його сьогодні.
Травень дарує нам ще одне світле свято — День матері. Саме мама є тим невичерпним джерелом сили та любові, що допомагає вистояти у найважчі часи. Ми щиро вітаємо всіх матерів: тих, чиї діти сьогодні захищають наш спокій, і тих, хто щодня підтримує рідних на шляху до одужання.
«Дякуємо артистам за подаровані емоції! Жива музика, високий професіоналізм та щирість виконавців стали найкращою підтримкою для наших пацієнтів у процесі їхнього відновлення», — зазначив генеральний директор Любомир Синоверський.

Поділитись в мережі