
У межах соціокультурного проєкту «Мистецький квартал на Соборній» у Каштановому сквері відбувся святковий концерт естрадного ансамблю «JAZZ TEEN BAND» Обласного палацу культури під керівництвом Владислава Бейзерова, присвячений початку літа.
У складі:
Д. Домаскіна
Н. Тимошенко
О. Ткачик
А. Ярош
Поділитись в мережі

