
В Київська дитяча школа мистецтв ім. С. Турчака відбулась непересічна подія- з концертною програмою завітав ансамбль народних інструментів ” Узори” Миколаївська обласна філармонія . Надзвичайні емоції від високо майстерної гри колективу. Аранжування народних пісень захоплювали, класика аргентинського танго- ” до мурах”…
Дякую колективу, який в прифронтових умовах несуть безперечну місію- збереження українського мелосу.

Поділитись в мережі

