
В Миколаєві в приміщенні БК «Будівельників» 03 травня відбулось урочисте закриття щорічного фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах “Золота струна – 2026”, організаторами якого є Миколаївська обласна філармонія та Миколаївське відділення Національна всеукраїнська музична спілка – НВМС за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївська обласна державна адміністрація.
Поділитись в мережі



