В Миколаєві в приміщенні БК «Будівельників» 03 травня відбулось урочисте закриття щорічного фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах “Золота струна – 2026”

В Миколаєві в приміщенні БК «Будівельників» 03 травня відбулось урочисте закриття щорічного фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах “Золота струна – 2026”, організаторами якого є Миколаївська обласна філармонія та Миколаївське відділення Національна всеукраїнська музична спілка – НВМС за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївська обласна державна адміністрація.
👉 В цьому році в конкурсі взяли участь майже 70 учасників з 12 регіонів України. Серед них – бандуристи, домристи, гітаристи, акордеоністи (у тому числі баяністи, яких тепер називають кнопковими акордеоністами), солісти, ансамблі та оркестр. Це учні мистецьких шкіл, студенти коледжів і академій та звичайно професійні музиканти.
🤝 Привітали всіх із закриттям конкурсу та оголосили володарів Гран-прі, якими стали музиканти з Миколаївської, Одеської та Вінницької областей, начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена БУБЕРЕНКО та голова журі, професор Одеська національна музична академія імені А В Нежданової, народний артист України Олександр ОЛІЙНИК.
💖 Фінальним акордом фестивалю та чудовим подарунком для миколаївців став виступ оркестру народних інструментів Одеської національної музичної академії, який подарував глядачам незабутню атмосферу та продемонстрував справжню силу і красу українського музичного мистецтва.
🏆«Золота струна» вкотре довела: збереження та популяризація народних традицій — це не лише про минуле, а й про наше сучасне і майбутнє.
Поділитись в мережі