В Миколаєві вшанували пам’ять жертв політичних репресій.
В Миколаєві вшанували пам’ять жертв політичних репресій.
17 травня, представники влади області та міста, а саме начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена БУБЕРЕНКО, її заступник Віталій БОЙЧЕНКО та начальник Управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР Юрій ЛЮБАРОВ вшанували памʼять всіх жертв політичних репресій та поклали квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу – українського політика публіциста, літературного критика та до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій, встановленому в місті Миколаєві.
Цього дня, ми згадуємо мільйони людей, які постраждали від радянського тоталітарного режиму, репресій і депортацій. А сьогодні, ця дата набуває нового значення, адже ціною надзусиль українці виборюють територіальну цілісність й суверенітет нашої країни, тому що з початком російсько-української війни терор і політичні переслідування стали моторошною реальністю для величезної кількості українців, чиї міста і села окупували війська агресора.