В Обласному палаці культури відбувся концерт, присвячений початку літа.

В Обласному палаці культури відбувся концерт, присвячений початку літа.
✨Глядачі мали нагоду насолодитися виступами Народного театру мініатюр «Повітове Місто N» під керівництвом Семена Бєлого. Артисти подарували присутнім емоції, гарний настрій, гумор та атмосферу творчості.
✨ Концерт став святом для всіх шанувальників та стартом літнього сезону!
✨У концертній програмі брали участь:
✨Народний театр мініатюр «Повітове Місто N» (керівник – С. Бєлий)
✨Актори театру «Повітове Місто N»
В. Хейна
Г. Сучіліна
О. Цицилін
✨Солісти:
О. Березанський
О. Яцина
Н. Ковальова
І. Носик
С. Неофітний
В. Вашуріна
О. Шевченко
✨Акомпоніатор Обласного палацу Культури — В. Тасінкевич
✨А також запрошений хореографічний колектив «Барви дитинства» (керівник – Н. Ступак)
Поділитись в мережі