В Обласному палаці культури відбувся концерт вокального ансамблю «Пісня-Душа» під назвою «Відчувай. Розквітай»

.
✨ Під керівництвом Ірини Горобець колектив подарував глядачам справжнє свято музики, щирих емоцій та душевного тепла.
✨ Кожен виступ був наповнений любов’ю до пісні, професіоналізмом і неповторною атмосферою, що торкнулася сердець усіх присутніх.
✨ У концертній програмі брали участь:
✨Вокальний ансамбль «Пісня-Душа» (керівник – І. Горобець) у складі:
І. Горобець
В. Іванова
Т. Жук
А. Коку
С. Блищак
А. Довга
А. Чорновол
✨Молодіжний хореографічний колектив «Мрія» (керівник – Н. Кізельман)
✨Народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник – Р. Гусаков)
✨Ансамбль класичного балету (керівник – С. Драгомощенко)
✨Соліст: Е. Мірошник
✨ Ведучий: Височин А.
✨ Режисер: Навроцька В.
Поділитись в мережі