В обласних закладах культури та освіти сфери культури продовжується низка заходів, присвячених 65-річчю від дня заснування Національної премії імені Тараса Шевченка.

В обласних закладах культури та освіти сфери культури продовжується низка заходів, присвячених 65-річчю від дня заснування Національної премії імені Тараса Шевченка.
👉 09 квітня у Миколаївський коледж культури і мистецтв відбувся літературно – мистецький вечір «Під знаком Кобзаря», який організатори присвятили лауреатам шевченківської премії з Миколаївщини, а особливо своїй колезі, викладачу із великої літери, людині, яка багатьом дала путівку у життя завдяки вокальному мистецтву, легендарній керівниці академічного жіночого хору Світлані ФОМІНИХ.
📖 У виконанні студентів коледжу також в цей день лунали твори великого Кобзаря та лауреатів шевченківської премії Дмитра КРЕМЕНЯ і Миколи ВІНГРАНОВСЬКОГО.
🖼️ Теплими словами згадували й народного художника, що залишив нащадкам творчий спадок, Андрія АНТОНЮКА, а в фойє коледжу всі охочі мали змогу переглянути твори вищезгаданих відомих особистостей, поділитися спогадами про них та побачити саму шевченківську відзнаку, яка належить Світлані Фоміних.
🤝 Зі словами вдячності до організаторів заходу та всіх, хто допомагає популяризувати та берегти пам’ять про видатних земляків звернулася начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена БУБЕРЕНКО. 🗣️ Також своїми думками, спогадами та враженнями поділились з присутніми колеги та партнери: директорка Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека Вікторія АГАРКОВА та директор Миколаївський обласний художній музей ім. Верещагіна Сергій РОСЛЯКОВ.
🙌 Директор Коледжу Сергій МИЦИК наприкінці заходу подякував всім за емоційно піднесену зустріч, передав мистецьку естафету відзначення 65 річчя Національної премії імені Тараса Шевченка обласній бібліотеці та анонсував велику концертну програму оркестру народних інструментів «Південна рапсодія», яка відбудеться наприкінці квітня.
Поділитись в мережі