Відбулася прем’єра вистави «Царство небесне»

Вітаємо друзі!
 15 травня 2026 року в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії  відбулась прем’єра вистави «Царство небесне» (п’єса Анатолія Крима за оповіданнями Шолом-Алейхема, режисер-постановник: Олег Мамикін, художник з костюмів: Ірина Петрова, хормейстер-постановник: Людмила Головащенко, з.п.к. України, пластика: Олена Хижняк, з.п.к. України)
Дотепна, мудра, смішна та дуже людяна історія пошуку власної долі.
Це варто побачити, відчути і прожити!
Поділитись в мережі