Відбувся звітний концерт молодіжного хореографічного ансамблю «Мрія» Обласного палацу культури під керівництвом Наталії Кізельман

Відбувся звітний концерт молодіжного хореографічного ансамблю «Мрія» Обласного палацу культури під керівництвом Наталії Кізельман.
✨ Концерт став яскравим підсумком творчого сезону та подарував глядачам незабутні емоції, красу танцю й атмосферу справжнього свята.
✨ Учасники колективу продемонстрували свою майстерність, артистизм і відданість хореографічному мистецтву. Кожна постановка вражала своєю енергетикою, емоційністю та оригінальністю.
✨ Вітаємо колектив та його керівника Наталію Кізельман із успішним завершенням творчого сезону та бажаємо нових творчих перемог, натхнення і яскравих виступів!
✨У концертній програмі брали участь:
✨Молодіжний хореографічний ансамбль «Мрія» (керівник — Н. Кізельман)
✨Вокальний ансамбль «Пісня-Душа» (керівник — І. Горобець)
✨Соліст Народного вокального ансамблю «FRESH TIME» Б. Мельніков (керівник — К. Тихонова)
✨Ведучі:
А. Височин
Є. М. Либа
✨Режисер: В. Навроцька
Поділитись в мережі