Відділ документів з питань культури і мистецтв запросив шанувальників мистецтва на респект-зустріч «По хвилях спогадів: до 85-річчя від дня народження заслуженої діячки мистецтв України Серафіми Сенкевич»

Відділ документів з питань культури і мистецтв запросив шанувальників мистецтва на респект-зустріч «По хвилях спогадів: до 85-річчя від дня народження заслуженої діячки мистецтв України Серафіми Сенкевич».

Захід став щирою нагодою згадати Серафіму Федорівну не лише як талановиту художницю, а й як активну громадську діячку, яка зробила вагомий внесок у розвиток культурного життя Миколаївщини. Саме завдяки її ініціативі було створено клуб жінок-художниць, який вона багато років очолювала, а також відкрито виставковий зал Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Учасники зустрічі ділилися теплими спогадами про Серафіму Сенкевич як про надзвичайно світлу людину та непересічну художницю. Кандидатка мистецтвознавства Н. В. Сапак детально проаналізувала розвиток творчого стилю мисткині – від ранніх студентських робіт до творів останніх років. Журналістка та громадська діячка Т. І. Даниленко поділилася особистими спогадами про багаторічну дружбу із Серафімою Федорівною.

Фахівці відділу документів з питань культури і мистецтв розповіли про життя і творчість художниці на основі її спогадів, а також представили книжково-ілюстративну виставку «Поетичний та яскравий світ творчості Серафіми Сенкевич».

Такі зустрічі допомагають зберігати пам’ять про видатних митців Миколаївщини та відкривати новим поколінням багатство нашої культурної спадщини.

Поділитись в мережі