fbpx

«Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну…»

27 червня до Дня Конституції України в Миколаївсьій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся благодійний концерт вшанування пам’яті Народного артиста України, Героя України Назарія Яремчука «Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну…».

Організаторами заходу, що відбувся на підтримку Збройних Сил України, виступили Клуб шанувальників творчості Назарія Яремчука, голова – заслужений артист України Олександр Сичов, та благодійний фонд «Воїнам України», який очолює Руслан Трушков.

Присутні оплесками підтримували кожного з учасників концерту – професійних і самодіяльних артистів, які виконали пісні з репертуару Назарія Яремчука.

Відомі українські шлягери «Я піду в далекі гори» та «Відлетіли лелеки» прозвучали у виконанні Оксани Шевченко та Любові Драгоморецької – членів Миколаївського Клубу авторської пісні «Біла ворона». Такі пісні як «Стожари», «Гай, зелений гай», «Пісня буде поміж нас» та інші виконали артисти – постійні учасники Клубу шанувальників творчості Назарій Яремчука. Також у концерті взяли участь солісти Народної вокальної студії Миколаївського міського Будинку вчителя та солісти студії сучасного вокалу «Golden Voice». У виконанні артистів Миколаївської обласної філармонії пролунали відомі хіти «Тільки раз цвіте любов» та «Червона рута». Приємним сюрпризом для гостей заходу був дебют маленької артистки Соломії Сичової, яка разом з батьком Олександром виконала пісню «Родина».

Родзинкою заходу стали поетичні присвяти Назарію Яремчуку, які підготували миколаївські  поети – члени літературних об’єднань міста.

Олександр Сичов, який був ведучим заходу та акомпонував багатьом артистам, подарував бібліотеці рідкісне видання письменника Михайла Маслія «Незрівняний світ краси Назарія Яремчука», що вийшло друком у видавництві «Букрек» міста Чернівці. На заході пролунали уривки з цієї книги, що містить  яскраві спогади відомих митців України про життєвий та творчий шлях Назарія Яремчука.

Під час творчого заходу, що відбувся завдяки партнерству благодійного фонду «Воїнам України», Клубу шанувальників творчості Назарія Яремчука з Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою було зібрано 3 640 гривень на підтримку ЗСУ.

Поділитись в мережі
Пошук Події