
З 25 по 31 травня 2026 року в Україні вдруге проходить Національний тиждень безбар’єрності — ініціатива, покликана привернути увагу суспільства до необхідності створення доступного середовища та забезпечення рівних можливостей для всіх громадян.
Для того, щоб музейний простір ставав справді відкритим і доступним для кожного, ми постійно працюємо над удосконаленням своїх підходів. У травні співробітники музею взяли участь у тренінгу з інклюзії, який провели фахівці INTERSOS.
Зустріч стала простором для важливого діалогу, обміну досвідом та практичних занять, що допомогли краще зрозуміти потреби людей і принципи створення безбар’єрного середовища.
Ці знання та напрацювання знайдуть своє відображення під час тематичних заходів музею, присвячених питанням доступності та інклюзії. Ми прагнемо, щоб музей був територією рівних можливостей, де кожен відвідувач може комфортно взаємодіяти з історією, культурою та спадщиною нашого краю. Адже справжня безбар’єрність починається з розуміння, поваги та емпатії.
Поділитись в мережі

