
Відбулось! Здача нової вистави!
2 і 3 травня в чарівному місті Казка відбулася прем’єра вистави “Веселі авто – забави”!
Вітаємо зі здачею драматургиню – заслужену артистку України Тетяну Сільченко, режисерку – студентку Ill курсу Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім.І.К.Карпенка – Карого, спеціальність “режисер театру ляльок” Дарину Баранецьку, художника – постановника – заслуженого художника України, гол.художника Тернопільського академічного обласного театру ляльок Володимира Якубовського, артистів театру : Дениса Боришкевича, Крістіну Друца, Анастасію Голіченко, а також ВСІ творчі й технічні цеха театру, весь колектив! Зі здачею!


Поділитись в мережі

