fbpx

Читацькі посиденьки з Поліною Кулаковою

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує 21 лютого о 12.30 на літературний стрим #15 з Поліною Кулаковою «Читацькі посиденьки з автором».

http://unbib.mk.ua/index.php/2009-06-02-17-23-57/50-2009-06-11-08-24-41/5359-2023-01-29-08-52-44.html 

Поліна Кулакова — відома прикарпатська письменниця, яка працює в жанрі трилера та горору. Її дебютний роман «Я пам’ятатиму твоє обличчя» (2014) – один із перших трилерів у сучасній українській літературі. Відтоді авторка видала ще чотири книги: “Корсо” (2017), “Дівчина, яку ми вбили” (2019), “Усі їхні демони” (2020) і “Проти ночі” (2022), кожна з яких одразу привертає увагу шанувальників жанру.

Твори Поліни Кулакової мають упізнаване книжкове “обличчя”. Це наче книги-пазли: невеликі розділи, які постійно чергуються в часі, і поступово, деталь за деталлю, складаються в цілісну картину. Інтрига наростає протягом усієї книги, а разом із нею — нездоланне бажання дізнатись розв’язку. Про книги Поліни Кулакової кажуть: “Швидко, криваво, захопливо, життєво”. 

У нас в бібліотеці є “Дівчина, яку ми вбили” і “Усі їхні демони”. Ще встигнете прочитати.

Долучайтесь до стриму. Поговоримо про книжкове і не тільки. 

Долучайтеся до нас на Google Meet: https://meet.google.com/fnd-tqye-fxz 

 

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події