fbpx

До Дня Всіх закоханих «Музика кохання»

До Дня Всіх закоханих, артисти Миколаївської обласної філармонії підготували нову концертну програму, до якої увійдуть найкращі хіти та прем’єри!

Поспішайте придбати квитки, щоб потім не шкодувати.

Свято “Музика кохання” відбудеться 12 лютого 2023 о 13:00 у Театральному салоні Миколаївського Академічного Художнього Драматичного театру.

Вартість квитка:  200 грн.

 

Участь беруть:

струнний «ArsКвартет», тріо «Magnifique»,

ансамбль народних інструментів «Узори», ансамбль української пісні «Вільні козаки», естрадний ансамбль «Art Colors Band»,

танцювальний колектив і солісти

Миколаївської обласної філармонії

Ведучі – Юлія Баталіна та Сергій Гололобов

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події