fbpx

Граємо в дружню сім’ю

Вистава «Граємо в дружню сім’ю» народного молодіжного театру «Парадокс» Обласного палацу культури. Режисер Лілія Гупало.

Усіх поціновувачів театрального мистецтва запрошуємо на яскраву виставу за п’єсою Марка Камолєтті «Граємо в дружну родину». Врівноважене життя сімейної пари одного разу перетворюється у складний лабіринт непередбачуваних відносин. Щоденна монотонність штовхає героїв до пошуку чогось нового. Постійно потрапляючи у несподівані ситуації, герої вистави проявляють дива винахідливості та неабияку фантазію… Чи втримається будиночок, що будується на брехні та прагненні за будь яку ціну не бути викритими… розкажуть актори народного молодіжного театру “Парадокс”.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події