fbpx

«Квітучі весни» – виставка картин О. Артим.

Миколаївський академічний художній драматичний театр зустрічає весну новою виставкою у театральному салоні. Цього разу свої картини представить миколаївській культурній спільноті художниця Ольга Артим.

На яскравих полотнах – справжня українська весна: розмаїття квітів, багатство кольорів, чарівність жіночої краси серед прекрасних краєвидів.

Виставка отримала назву “Квітучі весни” і буде урочисто відкрита у перший день березня о 16.00. Чекаємо у театрі всіх небайдужих до справжньої краси і талановитих витворів образотворчого мистецтва!

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події