fbpx

«Моя родина – моя Україна»

Запрошуємо взяти участь в обласному багатожанровому мистецькому проєкті «Моя родина – моя Україна»

Організатор

Управління культури, національностей та релігій обласної військової державної адміністрації.
Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Мета

Захід проводиться з метою збереження культурних і духовних цінностей українського народу, популяризації кращих зразків народної та сучасної української творчості різних регіонів нашої країни, яка зображає любов до рідної землі, малої та великої Батьківщини.

Коли

12-18 жовтня 2023 року (дистанційно).

Хто може взяти участь

Вокально-хорові, фольклорні, театральні колективи (великі та малі форми), окремі виконавці,  майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів культури клубного типу Миколаївської області.

Вікові категорії

І категорія – діти (від 10 до 17 років);
II категорія – дорослі (від 18 до 70 років);
III категорія – змішана (від 10 до 70 років).

Номінації:

  • вокальне мистецтво;
  • театральне мистецтво;
  • декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво;
  • фольклорні колективи;
  • синтетичний жанр.

Умови участі

Вокальне мистецтво

Ансамблевий та сольний спів (академічна, народна, естрадна та авторська пісня). Виконавці презентують 1 твір або віночок пісень українською мовою відповідної тематики проєкту «Моя родина – моя Україна» (колискова, родинно-побутова, соціально-побутова, історична, про кохання, де йде посвята родині, рідній землі тощо).
Виконання творів може бути у супроводі музичних інструментів, фонограми (-) або a cappella.
Відеовиступ виконавця може бути прописаний єдиним треком із чітким зображенням колективу або соліста.
Тривалість виконання твору – до 4 хвилин.

Театральне мистецтво

Учасники театрального жанру презентують на вибір один твір: уривок фольклорного обряду чи театралізованого дійства, що мають композиційно закінчений характер, який є відображенням теми мистецького проєкту «Моя родина – моя Україна».

Тривалість виконання твору – до 5 хвилин.

Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво (ДУМ та ОТМ)

Учасники студій, майстри ДУМ та ОТМ презентують творчі роботи у двох запропонованих напрямках за власним вибором:

  • світлини творчих робіт: три світлини робіт (одна світлина – одна робота) із традиційного або сучасного напрямку мистецтва, виконаних з різноманітних матеріалів, що відображають тему мистецького проєкту «Моя родина – моя Україна»;
  • світлини, що презентують артлокацію (фотозону), яка б яскраво відображала тематику на основі національних українських звичаїв і традицій.

Фольклорні колективи

Учасники автентичних, стилізованих та сучасних фольклорних колективів готують одну творчу роботу (пісня, фрагмент обряду, театралізоване дійство, побутова пісня, музика чи танок), що відображає український родинний  побут,  традиції та звичаї нашого народу.

Учасники виступають під інструментальний супровід, фонограму (-), a cappella. Відеовиступ може  бути прописаний єдиним треком.

Тривалість творчої роботи – 5 хвилин.

Синтетичний жанр

Містить в собі об’єднання декількох жанрів, які органічно діють між собою та доповнюють один одного. Усі композиції повинні відображати образ українського народу та виконуватися українською мовою.

Учасники цієї категорії презентують одну вокально-хореографічну, літературно-музичну, музично-театралізовану композицію, театралізований віночок пісень про велику й малу Батьківщину.

Виконавці можуть використовувати реквізит, одяг,  художнє оформлення згідно з вибраною тематикою.

Максимальна тривалість  виступу – 5 хвилин.

Учасники номінацій «вокальне мистецтво», «фольклорні колективи», «театральне мистецтво», «синтетичний жанр» завантажують відео своїх виступів на відеохостинг YouTube і надають посилання у реєстраційній формі.

Конкурсанти номінації «декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво» свої світлини розміщують на Гугл диск і надають посилання у реєстраційній формі.

Зареєструватися для участі необхідно до 10 жовтня 2023 року.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події