fbpx

Невидимка

Вистава «Невидимка» народного колективу «Камеді театр» Обласного палацу культури. Режисер Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін.

Прем’єра! «Невидимка» містична комедія за п’єсою Ноела Кауарда “Невгамовний дух”.

Виявляється, найголовніше на шляху до створення геніального літературного шедевра – не перетнути межу між реальним та вигаданим, а може й… потойбічним.

Успішний британський прозаїк Чарльз Пікфорд, щоб зібрати матеріал для нового роману, влаштовує у своєму домі дружню вечірку та запрошує професійного медіума – екстравагантну мадам Аркаті. Спочатку усе йде як треба: бесіда, жарти за бокалом сухого мартіні. Але після того, як компанія сідає за стіл та проводить незвичайний сеанс, у домі починають відбуватися дивні речі, а життя для Чарльза Пікфорда та його дружини Олівії взагалі перетворюється на справжнісіньке пекло.

Ця вистава – комедійний коктейль, замішаний на містиці, ревнощах та коханні. Запрошуємо вас посмакувати нашим містичним напоєм, зігрітися посмішками та зарядитися гарним настроєм.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події