fbpx

Нічні бабоньки

Музична комедія.

Співати – це не професія, це покликання. Але нашим героїням пощастило, вже багато років вони працюють в одному ансамблі та навіть дожили до ювілейного концерту. Відповідальний виступ позаду, настав час жартів тостів та веселощів.

І тут з’ясовується, що у колектив взяли ще одну солістку. Молодший за всіх, з гарним голосом та амбіціями.

І ця вискочка хоче одноосібно купатися в променях слави, а решту відправити на підспівки! Бабоньки обурюються!

Молодий художник у розгубленості. Йому необхідно зробити непростий вибір, а тим часом інші учасниці влаштовують бунт на кораблі.

Несподівані перетворення! Багато музики та сміху! Відомі київські актори.

Режисер: Жанна Богусевич

Сценографія та костюми: Жанна Богусевич

Хореограф: Павло Івлюшкін

Композитор: Юрій Звонар

Продюсери: Вікторія Назарова, Жанна Богусевич

Актори:

  • Олексій Вертинський
  • Володимир Горянський
  • Ігор Рубашкін
  • Максим Максимюк
  • Михайло Озеров
  • Данило Кузнєцов
Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події