fbpx

«Вечір пам’яті Єфросинії Зарниицької»

До 155-річчя від Дня  народження 17 лютого 2022 р. о 14.00 відбудеться вечір пам’яті корифейки українського театру, акторки, співачки Єфросинії Зарниицької

У літературно-музичній композиції «Мистецька душа» за твором Тетяни Кінзерської йдеться про творчу долю відомої корифейки українського театру Єфросинії Зарницької. Через її спогади та листи глядач поринає у дивовижний світ театру першої половини ХХ століття: подорожі, гастролі, талановите виконання ролей і визнання публіки… війна, важкі післявоєнні часи відновлення, незламна любов до сценічного мистецтва.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події