fbpx

Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва Миколаївської обласної ради

Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва Миколаївської обласної ради – навчальний заклад передвищої фахової освіти готує фахівців за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за 8 освітніми програмами спеціальності 025 «Музичне мистецтво»: «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Музичне мистецтво естради», «Спів», «Хорове диригування»,  «Теорія музики».

У коледжі на постійній основі працюють близько 100 викладачів, 92 % з яких є випускниками музичних академій, а 7% – випускники вишів педагогічної направленості.

Середньорічний контингент коледжу складає 205-230 студентів. Підготовка фахових молодших бакалаврів проводиться згідно з освітніми програми відповідно до потреб у фахівцях організацій та закладів культури і мистецтв Миколаївської області в тому числі мистецьких шкіл, обласної філармонії, оркестру Миколаївського Національного академічного українського театру драми та музичної комедії, будинків культури та інших творчих колективів насамперед бюджетної сфери.

Освітні програми коледжу передбачають отримання молодими музикантами знань з музично-теоретичних дисциплін, оволодіння технікою гри на музичних інструментах, ансамблевим виконавством, оркестровим музикуванням, хоровим та сольним співом та ін. До робочих навчальних планів студентів МФКММ включаються також такі дисципліни, як основи композиції, звукорежисури, музично-комп’ютерні технології.

Випускники коледжу отримують кваліфікації викладачів мистецьких шкіл, артистів хору, ансамблів, оркестрів, концертмейстерів, диригентів та продовжують навчання в музичних академіях України та Європи (до 25%), в інших вишах.

Широковідомі не тільки на Миколаївщині, а й за її межами творчі колективи коледжу – симфонічний оркестр (керівники Заслужений  працівник культури України М. Ніколайчук та О.Луук), духовий оркестр «Галс» (кер. В.Колесник), оркестр народних інструментів «Кантабіле» (кер. О.Луук), камерний оркестр (кер. В.Зав’ялов),  «Performance  Big Band» (кер. В.Алексєєв), естрадно-симфонічний оркестр  (кер. А.Криворучко), академічна хорова капела «Сонячний струм» (кер. Ю.Черепухін), ансамбль скрипалів (кер. О.Воскобойнікова), вокальний ансамбль   «Канцона» (кер. С.Голованов) та ін.

За останні 60 років понад 50-ти випускникам коледжу присвоєні почесні звання – «Народний артист України», «Заслужений діяч мистецтв України», «Заслужений працівник культури України». Випускники коледжу працюють у  багатьох творчих колективах України та за її межами.

Поділитись в мережі
Про заклад
Графік роботи
  • Будні дні
    8:00 - 17:00
  • Субота
    8:00 - 15:00
Карта розташування закладу