fbpx

«Кар’єра за прізвищем»

Увага! Прем’єра!

Микола Куліш

Сімейний випадок на дві дії — основна сцена

Режисер-постановник: Євгеній Резніченко.

У комедії “Мина Мазайло” (за якою в нашому театрі постановлено виставу “Кар’єра за прізвищем”) письменник у легкій пародійній формі на тлі чвар однієї родини зумів показати всі підводні камені тогочасної українізації, змусивши сміятися і замислюватися водночас.

Молодий режисер-постановник Євгеній Резніченко спробував крізь призму сьогодення поглянути на твір Куліша та знайти акценти, які важливі і близькі сучасному глядачеві.

Поділитись в мережі
«Кар'єра за прізвищем»
  • 03.02.2022 18:00
  • 04.02.2022 18:00
  • 05.02.2022 16:00
  • 26.02.2022 16:00
  • 27.02.2022 16:00

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події