fbpx

«Краса Бузького Гарду»

Відкриття памятної виставки фоторобіт Дениса Кривого

«Краса Бузького Гарду»

31 серпня 2023 року о 13.00

МОКМ «Старофлотські казарми» (вул. Набережна, 29)     

31 серпня 2023 року о 13.00 в приміщенні МОКМ «Старофлотські казарми» відбудеться відкриття виставки фотосвітлин відомого фотохудожника-натураліста, волонтера і воїна ССО Дениса Кривого з міста Первомайськ. На виставці представлено 117 з 129 робіт фотографа.

Дружина загиблого на фронті митця Галина Волгіна створила «СЯО. Благодійний фонд» та  виставила роботи художника на аукціон, щоб зібрати гроші на допомогу ЗСУ. Усі бажаючі можуть придбати фотосвітлини на сайті фонду або відвідати 19 вересня 2023 року о 17.00 аукціон в приміщенні краєзнавчого музею.

Денис Кривий (19.10.1988 – 11.05.2023)

Біографія

Денис народився в м. Черняхів Житомирської області. Там жив і навчався в школі. До вишу вступив на батьківщині його матері.

У Первомайському інституті ОНУ ім. І.І.Мечникова навчався на історичному факультеті, вів активне студентське життя, грав на барабанах у гурті. Із задоволенням їздив в якості лаборанта в археологічні експедиції від Національної Академії Наук.

У 2008 році познайомився з майбутньою дружиною Волгіною Галиною. В цей же час захоплення фотографією переросло в  професійну діяльність. Любов і творчість стали сенсом його життя.

Після закінчення вишу почав працювати в дизайн-студіях: Арт мастер, Злата. Одночасно проводив фотографічні тури та походи Українськими Карпатами і Бузьким Гардом. Його світлини публікувалися в National Geographiс. Він отримав блакитну стрічку FIAP від найпрестижнішого європейського конкурсу фотохудожників. Також був фіналістом багатьох міжнародних фестивалів і навіть потрапив в ТОР 100 кращих фотографів світу.

Фотографія відійшла на другий план з народженням дітей. Денис батько двох чудових донечок: Соломії і Мелісси. Він обожнював своїх дівчат і намагався приділяти їм весь свій час.

Денис завжди прагнув бути найкращим. З легкістю і завзяттям здобував нові знання і навички. Полюбляв займатися спортом.

З початком війни він активно почав волонтерити. В березні виявив бажання служити. Пішов добровольцем.

В липні приєднався до лав ССО. Став старшим оператором вогнеметником групи СпП. І цим дуже пишався.

Загинув Денис 11.05.2023 року у Бахмуті, коли намагався врятувати пораненого побратима.

Денис був людиною, яка робила багато і навіть більше, і все одно вважав, що цього недостатньо.

 

Виставка триватиме до кінця вересня 2023 року.

Вхід для участі у аукціоні та відкритті памятної виставки – вільний.

Тел. для довідок 37-70-14

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події