fbpx

Квест. «Слідами старовинного шедевру»

Музей запрошує юних відвідувачів на квест «Слідами старовинного шедевру». Учасники квесту розгадуючи ребуси та загадки відчують себе справжніми детективами відповідальним за розв’язання головної мети – повернення зниклої старовинної музейної цінності. Гравців очікує огляд місця злочину, пошук слідів, що залишили після себе крадії. Під час гри учасники зможуть не тільки побачити постійну експозицію, а також весело провести час.

Грати можна змагаючись командами або просто виконувати завдання заряджаючись позитивом. Приймати участь можуть як діти, так і батьки.

Кількість гравців 2-8. Вік – 9+. Час – 1,5 години.

Квест проводиться за попереднім записом.

Поділитись в мережі
Дитячий квиток
200 грн.
Дорослий квиток
400 грн.
    Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

    Закрити
    Деталі події