fbpx

«ЛітСвіт: про літературу і не тільки з Ірен Роздобудько»

27 березня о 13.30 Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на віртуальну зустріч з Ірен Роздобудько –письменницею, журналісткою, сценаристкою, неодноразовою переможницею міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», володаркою відзнаки «Золотий письменник України».

Під час заходу, що проходитиме у рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», учасники матимуть можливість поспілкуватися з письменницею, задати запитання щодо її творчості, а також отримати у подарунок роман, що буде переданий бібліотекарями автору найцікавішого запитання.

 

Підключення до конференції Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/3908795277

Ідентифікатор конференції: 390 879 5277

 

Участь у заході підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням: https://forms.gle/QURv8xxsjuQPeHXj9

Долучайтеся до ефіру та відкривайте для себе світ сучасної української літератури!

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події