fbpx

«Людина ідеальна»

Станіслав Лем
(сценічна редакція Сергія Чверкалюка)

фантастична комедія на дві дії

мала сцена

Станіслав Лем (12 вересня 1921, Львів — 27 березня 2006, Краків) – польський письменник-фантаст, Найпопулярніший серед польських письменників за кількістю мов, якими перекладено його твори. У своїх романах передбачив віртуальну реальність, електронні книги, смартфони, комп’ютерні ігри та нанотехнології.

Вистава “Людина ідеальна” поставлена за п’єсою “Вірний робот”, яку Лем написав у 1963 році. Одного дня до письменника доставляють дивну коробку. У ній – робіт-помічник, якого він не замовляв. Не зважаючи на це він вирішує залишити цей цінний “подарунок” собі. Проте чи робот справді помічник чи істота, що має власні наміри та амбіції нам ще доведеться розібратися!

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події