fbpx

«Майстри барвистої палітри»

Запрошуємо взяти участь в обласній виставці студій образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Майстри барвистої палітри»

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Мета

Захід проводиться з метою збереження, відродження та розвитку традиційного і сучасного декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва підтримки та популяризації творчості талановитих майстрів-аматорів та вихованців студій та обміну досвідом.

Коли й де

06 жовтня 2023 року о 12.00 годині.

Виставка проходитиме на базі Миколаївського обласного художнього музею імені В.В. Верещагіна за адресою: м. Миколаїв,  вул. Велика Морська, 47.

Хто може взяти участь

Участь беруть керівники та вихованці студій зі званням «народний» та без звання.

Умови участі

Студії надають для участі в урочистій виставковій експозиції по 20 робіт вихованців, та 5-7 робіт від кожного керівника студії.

Кожна студія до початку урочистої виставки готує майстер-клас із залученням двох вихованців.

Роботи приймаються за адресою проведення заходу (м. Миколаїв,  вул. Велика Морська, 47)  з 18 по 28 вересня з 09.00 до 15.00 години. Для участі в обласній виставці студій образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Майстри барвистої палітри» необхідно зареєструватися до 18 вересня 2023 року.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події