fbpx

«Мишоловка»

Недялко Йорданов

Трагіфарс на дві дії — основна сцена

Режисер-постановник: Сергій Павлюк, з.д.м.України

Художник-постановник: Тетяна Чухрій

Пластика: Олена Хижняк

Всесвітньовідома історія про Гамлета, принца Датського,відкриється перед вами з іншого, незвичайного боку: з боку акторів, що приїхали грати виставу у замок Ельсінор.

Як задум Гамлета по викриттю зловісного вчинка обернеться для акторів, що стали маріонетками в руках політиків? Чи має право митець на власне слово і власну позицію чи він всього лише інструмент у руках можновладців?

На ці питання спробував знайти відповіді болгарський драматург Неделя Йорданов, який і написав п’єсу «Вбивство Гонзаго», за якою в нашому театрі поставлено виставу «Мишоловка».

Поділитись в мережі
200 грн.
Дитячий квиток
400 грн.
Дорослий квиток
    Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

    Закрити
    Деталі події