fbpx

Мова українська – то Шевченка слово

Запрошуємо до клубу української мови!

Ворог намагається стерти нашу мову, зробити націю німою. Але  у нього це не вийшло у минулому і не вийде сьогодні. Мова стала могутнім фактором національної єдності українців, сьогодні вона – наша зброя, наша ідентичність і наша сила. 

Якщо ви прагнете удосконалити свої навички спілкування українською мовою, почувати себе комфортно в україномовному середовищі, тоді запрошуємо стати членами розмовного клубу «СловоТворення». 

Давайте разом вчитися вільно спілкуватися українською щоб подолати мовний бар’єр. У доброзичливій, дружній, теплій атмосфері ви зможете знайти однодумців, поповнити свій словниковий запас, стати впевненими носіями рідної мови та дізнатися більше про культуру та історію України. 

Перше засідання клубу, що відбудеться 9 березня о 12.00, буде проходити за темою «Мова українська – то Шевченка слово». 

Вивчаймо українську, розмовляймо українською – наближаймо Перемогу разом! Українська мова житиме, як живуть пророчі вірші Шевченка!

Засідання клубу відбуватимуться щосереди кожного місяця о 12.00 за адресою: вул. Маріупольська, 9.

Детальніше про навчання можна дізнатися за тел. (0512)37-34-20.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події