fbpx

«Мої світи» майстрині з Баштанської громади Олени Козявко

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно освітньої роботи запрошує Вас
21 червня 2023 року о 12:00 годині
в «Етносвітлицю» (вул. Адміральська 41/3)
На відкриття 4 виставки «Мої світи» майстрині з Баштанської громади Олени Козявко в рамках 1 обласного мистецького проєкту «Славетні майстри Миколаївщини».

Мета виставки: Популяризація, розвиток, підтримка народної та сучасної творчості, провідних майстрів НТО «Прибужжя».

Олена Козявко майстер декоративно-ужиткового мистецтва, працює у кількох напрямках та техніках мистецтва: витинанка, декоративний живопис, живопис, інтер’єрні прикраси, прикраси для жінок з фоомірану та техніка валяння. З 1996 року очолює народну студію образотворчого мистецтва «Кольори веселки» та народне творче об’єднання «Колорит» при комунальному закладі Баштанського міського Будинку культури», з 2001 році є членкінею Народного творчого об’єднання «Прибужжя».
На виставці представлено понад 60 робіт, це живопис, витинанки, декоративний точковий розпис – мандали, інтер’єрні і жіночі прикраси.

Сподіваємось на творчу співпрацю!
Контакти: +38 0500 39 46 68 Лариса Калініна, провідний методист МОЦНТ та КОР, відповідальна за роботу МОЦНТ та КОР зі ЗМІ.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події