fbpx

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи вже понад 80 років координує діяльність закладів культури клубного типу, яких сьогодні в області налічується близько 490 та клубних формувань, яких функціонує майже 2500. Головною метою центру є:

 • відродження, збереження і розвиток як народної, так і сучасної творчості, аматорського мистецтва,
 • вивчення та координація процесів культурного розвитку на Миколаївщині,
 • організація та проведення міжнародних, всеукраїнських, регіональних та обласних фестивалів, конкурсів, свят, виставкових проєктів майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва тощо,
 • надання методичної та практичної допомоги, підвищення кваліфікації працівників клубних закладів, керівників аматорських творчих колективів з усіх видів мистецтва (хореографічного, вокального, театрального, декоративно-прикладного та нематеріальної культурної спадщини).

МОЦНТ та КОР є головним координаційним центром області зі збору та систематизації елементів Нематеріальної культурної спадщини. Саме тут відбувається розвиток та підтримка не тільки провідних аматорських колективів зі званням «народний» та «зразковий» (таких на сьогодні налічується в Миколаївській області майже 180), а й тільки починаючих свій творчий шлях.

Спеціалісти обласного центру співпрацюють із засобами масової інформації та інтернет-виданнями, що дає можливість широко популяризувати аматорське мистецтво області.

Поділитись в мережі
Про заклад
Графік роботи
 • Будні дні
  ПН-ЧТ 8:00-17:00, ПТ 8:00-15:45
Карта розташування закладу
  Афіша закладу
  Подивитись майбутні заходи закладу
  31 січня відкрито виставку у рамках мистецького проєкту «Надія громади», яку представила талановита художниця з міста Миколаєва Ірина Дарієнко.
  Завершена
  Збереження традиційної та створення сучасної обрядової атрибутики національної культури, розвитку та популяризації образотворчого та декоративно-ужиткового аматорського мистецтва.
  Завершена
  Розвиток та популяризація аматорського мистецтва, узагальнення досвіду з креативного підходу до створення відеопрезентацій доступними технічними засобами виступів окремих виконавців та аматорських творчих колективів закладів культури клубного типу.
  Завершена